ویلای ۷۰۰ متری شهرکی

ویلای ۷۰۰ متری شهرکی
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروشی 4,600,000,000,000ريال - جنگلی, شهرکی, ویلایی
500 4 اتاق خواب 4 سرویس 2018 Year Built 700

کد : ۲۱۷

۵۰۰ متر مساحت زمین

۷۰۰ متر زیر بنا

۴ خواب + مستر

شهرک + نگهبانی

محدوده سیسنگان

جهت کسب اطلاعات و یا بازدید از فایل های بیشتر در هر رنج قیمتی با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید :

۰۹۰۲۲۴۹۴۳۵۳ خانم بور

مناطق شمالی مملو از ویلاست.در محله های بزرگ و کوچک و در شهر های معتبر. اما باید در هنگام خرید به این نکته توجه کنید که ویلایی که خریداری میکنید در کدام منطقه قرار دارد و یا اینکه گیر دفاتر املاکی نیفتید که اگر به مناطق آشناییت ندارید ملکی را به شما بفروشند که از نظر مکانی مشکل دارد و یا اسناد معتبری برای ساخت آن ها موجود نیست.

این ویلاها شاید ظاهر زیبایی داشته باشند و یا باب میل شما باشند اما شما را به دردسر می اندازند.

منظور از اسناد معتبر ملزوما سند تک برگ و ششدانگ نیست سند های شورایی برای برخی مناطق حکم سند ششدانگ را دارند و برای انتقال به سند تکبرگ و ششدانگ مشکلی برای شما بوجود نمی آید اما بر خلاف این ویلاها، ویلاهایی هستند که سند معتبری ندارند و نه تنها سند، هیچ کدام از اسنادشان معتبر نیست.

اگر شما بجای مراجعه به دفاتر املاک معتبر به هر دفتر املاکی اعتماد کنید این اتفاق ممکن است برای شما بوجود آورد.

پس انتخاب دفتر املاک مورد نظر بسیار مهم است. وقتی مطمئن شدید که دفتر املاک مورد نظر بسیار معتبر است و دارای سابقه ی کاری چند ساله است (آژانس املاک ویو) و مشاورانی که مشغول به کار هستند دارای سابقه ی کاری بالا هستند میتوانید براحتی به آن دفتر اعتماد کرده و برای خرید ویلای مورد نظرتان و سرمایه گذاری مطمئن اعتماد کرده و اقدام نمایید.

دفتر املاک  ویو علاوه بر در اختیار داشتن کارگزاران با تجربه دارای قوی ترین فایلینگ در محدوده ی محمودآباد تا نوشهر میباشد.

شما میتوانید براحتی در سایت معتبر املاک ویو ویلاهایی که در نظر دارید انتخاب کنید.

برای مثال ویلایی که مشاهده میکنید نمونه ای از یک ویلای درجه ی یک است. ویلایی دوبلکس که برای ساخت آن از متریال درجه ی یک استفاده شده است.

بنایی ۷۰۰ متری که در زمینی ۵۰۰متری ساخته شده و برای ساخت آن از مرغوب ترین مصالح استفاده شده است.

ساخت این ویلا بگونه ایست که اگر در حیاط بزرگ این ویلا بایستید حس میکنید داخل دامنه ی کوه ایستاده اید. چشم انداز بینظیر کوه و جنگل هدیه ای ارزشمند برای خریداران این ویلا بحساب می آید.

محوطه سازی بسیار زیبای حیاط که مطمئنا دل هر خریداری را میبرد.

همچنین برای افرادی که قصد معاوضه را دارند میتوانند با شماره هایی که در اختیارتان است تماس بگیرید و جویای شرایط معاوضه ی این ویلا شوید.

این ویلای میلیاردی برای فروش در اختیار شماست میتوانید برای بازدید با کارگزاران ملکی این آژانس بزرگ هماهنگی های لازم را به عمل اورید

نقشه ملک

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید