فروش زمین جنگلی شهرکی رویان

فروش زمین جنگلی شهرکی رویان
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروشی 5,000,000,000ريال - جنگلی, زمین, شهرکی
159 250

فروش زمین شهرکی رویان

آدرس :رویان

کد : شهرک سارا

متراژ: از ۲۵۰ متر تا ۸۰۰ متر

وضعیت سند: سند تک برگ و جواز ساخت

وضعیت سطح اشغال : ۳۰%

امکانات شهرک : قطعه بندی شده / دارای اساسنامه ساخت / خیابان بندی / محل پیاده روی /

نقد مشاور :

یکی از سرمایه گذاری های سود آور در زمینه ی ملکی خرید زمین در مناطق شمالیست.
ترجیحا در مناطق در حال پیشرفت مانند رویان، نور و نوشهر.
و مخصوصا شهر رویان که بشدت مورد توجه ی سرمایه گذاران است.
حال اگر زمینی که قصد خرید آن را ترید در شهرکی برند باشد که برد ۱۰۰در صد است.
زیرا شما از خیلی جهات جلوترید.

بطور مثال گرفتن امتیازات آب و برق و گاز که خود پروسه ای وقت گیر است و یا استرس این که زمینی که خریداری میفرمایید در منطقه ی خوب باشد و مشکل ناهمواری و سستی نباشد.
این را بدانیک که تمامی شهرک های بزرگ خو دارای امتیازات نام برده هستند و مجوز شهرک سازی را فقط به زمین های هموار و محکم میدهند.
همچنین معمولا شهرک ها دارای مهندسان و سازندگان مجرب هستند تا برای ساخت ویلای مورد نظرتان کمک بزرگی به شما عزیزان میباشد.
مناطق ساحلی از نظر سند و مدارک معتبر میباشند و کمتر دیده شده که زمینی در منطقه ی شمالی و در شهرکی برند از نظر سند به مشکل بر خورده باشد.

ما کارگزاران به شما خرید در یکی از شهرک های برند منطقه به نام شهرک سارا را پیشنهاد می دهیم این شهرک دارای امکانات رفاهی بسیاری می باشد منطقه رویان که خود یکی از مناطق توریست پذیر مازندران است این امکان را به شما میدهد تا در خرید خود درنگ نکنید
امکانات رفاهی بسیار در این شهرک وجود دارد از جمله آلاچیق. نیمکت هایی برای استراحت، محیطی برا دویدن و محوطه سازی قوی زیر نظر مهندسین با تجربه.
همانطور که گفته شد این زمین اوکازیون در شهر رویان قرار دارد. این شهر زیبا یک از شهر ها استان مازندران است که در غرب این استان قرار گرفته شده است؛ بین شهر های نور و نوشهر قرار گرفته شده است بطوری که این شهر از سمت شرق به به شهرستان نور و از غرب به شهرستان نوشهر، از شمال در مجاورت دریای خزر از جنوب به کوه‌های البرز منتهی می‌شود. فاصله آن با مرکز استان مازندران شهر ساری حدوداً ۱۱۸ کیلومتر است.
از جاذبه های گردشگری این شهر باید به گزینه های زیر اشاذه کرد:
بازار بزرگ رویان: این بازار مانند بقیه شهر ها که بازار های آن ها از جاذبه دهای گردشگری آن ها حساب میشود از جاذبه های گردشگری شهر رویان است مخصوصا این که کسانی که به شمال سفر میکنند عاشق گشت و گذار در این بازار هال و خریدن سوغاتی های مخصوص شمال هستند. این بازار که به بازار روس ها معروف است بزرگترین بازار این محدوده است که از مواد غذایی تا پوشاک و صنایع دستی و… در آن موجود است و به اصطلاح از شیر مرغ تا جون آدمیزاد در این بازار یافت میشود.
جنگل گلندرود:
پس از عبوز از شهر نوشهر نزدیک شهر رویان که میشوید جاده ای فرعی شما را وارد فضایی رویایی میکند. ۱۰ کیلومتر که از این جنگل رویایی فاصله میگیرید به آبشار زیبایی میرسید که به آبشار آبپری معروف است و بعد از طی مسافت ۸ کیلومتری واذد منطقه ی گلندرود میشوید.
نرسیده به آبشار یک پارک جنگلی درست کردند که امکانات تقریبا” خوبی داره و مملو از مسافره، جنگل اینجا اکثرا” از درخت افرا تشکیل شده و هوای مطبوعی هم داره ، در کنار آبشار چند دکه درست کرده اند که به مسافران خدمات میدهند. از کنار آبشار به سمت دره یک راه باریکی وجود داره که به کنار رودخانه میره و دیدنش خالی از لطف نیست.
خوب بگمانم اطلاعات کافی در باب این زمین و منطقه ای که این زمین در آن قرار دارد به شما عزیزان داده باشیم. چنانچه خریدار این زمین هستید با شماره هایی کهع در اختیارتان قرار داده شده تماس بگیرید و با کارگزاران املاک ویو برای بازدید و خرید این زمین اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

  • فروش زمین/زمین جنگلی/خرید زمین / زمین شهرکی /زمین فروشی/زمینزممین ارزان / زمین/خرید زمین شمال /فروش زمین مازندران: زمین /زمین شمال/زمینفروشی/خرید زمین/فروش زمین /زمین رویان/ زمین مازندران /

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید