زمین دامنه ای در رویان مازندران شمال کشور

زمین دامنه ای در رویان مازندران شمال کشور
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروشی 17,000,000,000ريال - جنگلی, دامنه ای, زمین, مستقل
137 1200 2018 Year Built

فروخته شد

فروش زمین با متراژ ۱۲۰۰ متر مربع در شمال کشور مازندران شهر رویان

کد:۱۳۷

متراژ:۱۲۰۰ متر

زمین بر روی دامنه وارتفاعات رشته کوه های البرز در رویان قرار دارد که از چشم انداز خاصی برخوردار است

دسترسی آسان از جاده به ساحل و دسترسی به تمام مراکز تفریحی و مرکز خرید و همچنین جاهای دیدنی از منابع طبیعی جلوه دیگری به این منطقه نسبت به سایر مناطق می دهد

برای ساخت پروژه ویلایی و همچنین تک ویلا بسیار مناسب میباشد این زمین . چرا که از شیب ملایم برخوردار است که دید کامل به دریا و جنگل و کوه را برای همیشه دارد

قیمت:۱/۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید:

 

*مشخصات منطقه و حومه : این بنا در شمال کشور ایران مازندران منطقه نور-رویان به سمت نوشهر و در  ارتفاعات دامنه ای جنگلی رویان درون شهرکی مدرن واقع شده است. که از جنوب مشرف به منابع طبیعی و جنگل و کوه ازشمال به دریا ارتباط دارد.محیطی بسیار زیبا و دلنشین با چشم اندازی ابدی به جنگل و کوه ودریا چهره ی خاصی به این محیط میبخشد.
رویان بین دو شهرستان نوشهر و نور قرار دارد که از جاذبه های توریستی دیدنی و گردشگری زیادی برخوردار است از جمله: آبشارآب پری و جنگل سیسنگان و همچنین سد الیمالات.سد خاکی ..بازارچه های قدیمی.بازار ماهی و… .
فاصله کوه و دریا در این نقطه از کشور به کمترین فاصله تو خاور میانه و آسیا  میرسد که با ۱ کیلومتر فاصله و دسترسی آسان از کوه به دریا که جاده ای صاف و مستقیم دارد از این رو شهر رویان به نوشهر را نسبت به جاهای دیگر متمایز تر میکند.
قرار گرفتن جاده بین جنگل و دریا موجب متمایز کردن این جاده نسبت به سایر جاده های ایران می کند. که هر آدمی با قرار گرفتن در آن نقطه آرامش لطیفی به روحش وارد میشود .

به همین سبب ویلاهایی دنج و مدرن در شمال کشور رویان-سی سنگان و نوشهر باعث پیشرفت رشد اقتصادی و رشد معماری در این نقطه از کشور میشود .

**گروه مشاورین ویلا ویو با ارایه بهترین متد طراحی وساخت در تلاش بهترین ویلاها برای شماست**

این زمین در موقعیت عالی از شهر رویان شمال قرار گرفته و نسبت به موقعیت و قیمت یکی از زمین های به قیمت و ارزان جنگلی دامنه ای شمال کشور میباشد که از ۲ ضلع مشرف به منابع طبیعی و از شمال چشم انداز ابدی دریا را دارد.همچنین این زمین دارای سند و همچنین مجوز ساخت و امتیازات آب.برق.گاز میباشد.

خرید زمین و ویلاهای به قیمت جنگلی .ساحلی.دامنه ای با بهترین متریال روز و کیفیت وقیمت مناسب آن باعث رشد اقتصادی و بوجود آمدن شهرک ها و برج ها و ویلاهای مدرن و پست مدرن در مازندران شهرستان های نور و نوشهر و رویان می باشد

(از این رو شرکت ما میکوشد بهترین ها را در اختیار هموطنانی که قصد خرید ملک و مستغلات و سرمایه گذاری در شمال کشور مازندران را دارند راهنمایی و مشاوره دهند)

*با تشکر ویلاویو*

اطلاعات بیشتر

  • زمین دامنه ای در رویان مازندران شمال کشور: زمین دامنه ای در رویان مازندران شمال کشور
نقشه ملک

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید