فروش ویلا ساحلی قواره اول دریا

فروش ویلا ساحلی قواره اول دریا
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروشی - ساحلی, مستقل, ویلایی
335

فروش ویلا ساحلی قواره اول دریا ۳ نبش

کد: ۴۰۰/۱۰۵

متراز زمین : ۳۳۵ متر   ۱۲/۸۰

۳۰ سال  ساخت

۳ نبش

سند شش دنگ مدارک کامل- دارای انشعابات کامل

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:۰۹۳۹۰۶۷۱۰۵۳ اقای گرجی پور

ادرس سایت اینستا گرام ما:shomal- vi

 

این ویلا در شهرستان نور واقع شده در یک خیابان بسیار ارام  قواره اول دریاست و فاصله ان با دریا به ۲۰ متر هم نمی رسد ویو کامل دریا و ارامشی که در روی نشستن بر تراس انجا دارد  و ویو پنجره ها به ساحل زیبا.   درست است که ویلا ۳۰ سال ساخت قدمت دارد ولی با یه بازسازی کوچک انجا را می توان به خانه ی رویایی خود تبدیل کرد .در نزدیکی ان دریا هتل اریان   مجموعه تفریحی گردشی  کافه- شهر بازی – رستوران قرار دارد و با یه  اسکله زیبا  توی دریاارامش را برایتان دو چندان میکند  .

روبه روی این خیابانی که ویلا واقع شده پارگ جنگلی قرار دارد و این پارک جنگلی بزرگترین پارک جنگلی خاور میانه است ک داخل این پارک جنگلی تعداد بی شماری کافه های سنتی و خیلی زیبایی واقع شده . فضایه اسکان هم برای مسافران عزیز فراهم است.

 

 

مشخصات شهرستان نور

نور یکی از شهرستان استان مازندران است. این شهر مرکز بخش  مرکزی شهرستان نور است .شهر گردشگری که محبوبیت فروانی میان مسافران داخلی و خارجی دارد .دید جنوبی شهر به سمت کوه های پوشیده از درختان پهن برگ و از سمت شمال به دریای خزر و از سمت غرب به شهر رویان و از سمت شرق نیز به ناحیه رستم رود مشرف است .لیکن این ناحیه پس از تصویب طرح جامع نور در اذر ماه ۱۳۹۲ اکنون جزو محدوده قانونی این شهر محسوب می گردد . جنگل های شمال ایران جزو جنگل های هیرکانی می باشند که قدمتشان دوره های دوم و سوم زمین شناسی باز می گردد. در جانیام شناسی ایرانی لفظ نور بیگانه است.بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر برابر با ۲۶/۹۴۷ نفر جمعیت بوده است. مردم نور با زبان مازندرانی با گویش کجوری سخن میگویند.

 

شمال ویو

((مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو متشکل از پرسنل مجرب و با سابقه درخشاندر امر خرید و فروش ملک در شمال کشور اماده ارائه هر گونه خدمتی به شما عزیزان می باشد. چنانچه قصد خرید و فروش ویلا –  زمین – ساخت و ساز – شهرک سازی ویاهر گونه سرمایه گذاری دیگر در سطح منطقه را دارید مجموعه بانک اطلاعاتی املاک شمال ویو  امادگی لازم جهت انجام پروزه های ذکر شده با بهترین کیفیت را دارد. امیدواریم بتوانیم در پناه خداوند متعال زمینه مناسبی را جهت سرمایه گذاری تان اعم از خرید ویلا- زمین و … فراهم نماییم.))

 

*با تشکر شمال ویو*

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید