فروش ویلا باغ عالی در بهترین منطقه محدوده نوشهر

فروش ویلا باغ  عالی در بهترین منطقه محدوده نوشهر
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروش ویلای ساحلی لاکچری - ساحلی, ویلا باغ
2500

فروش ویلا باغ در بهترین منطقه ی جغرافیایی  اب و هوایی و مکانی در محدوده نوشهر

در قسمت ساحلی قرار دارد

بسیار شیک – دلباز – و حیاط سازی و فضای سبز فوق العاده زیبا – دارا یوسیله بازی برای کوکان

کد : ۴۰۰/۳۱۶

متراژ کل زمین : ۲۵۰۰ متر

سند ششدانگ عرصه اعیان – امکانات  و مدارک کامل

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:۰۹۱۲۲۷۹۴۳۶۷ اقای گرجی پور

۰۹۳۹۰۶۷۱۰۵۳ miss rj

 ادرس پیج اینستاگرام ما shomal-view

 

شهرستان نوشهر و محدوده های نوشهر

نوشهر دارای دو مدل اب و هواست اولی اب و هوای جلگه ای معتدل مرطوب دومی کوهستانی سرد و نیمه مرطوب البته همانند دیگر شهرهای ساحلی دارای اب و هوای نیمه مرطوب  و استوایی است . تغییرات دما در طول ماه های مختلف و شبانه روز به نسبت کم  می ابشد البته در ایام تابستان شاهد هوای گرم و مرطوب در نوشهر خواهیم بود.

نوشهر با موقعیت طول جغرافیا ۵۱/۳۰ درجه شمالی و ۳۶/۳۹ درجه شمال به دریای خزر از جنوب به رشته کوه البرز و بلده نور از شرق به شهر رویان و از غرب به شهرستان چالوس متصل و ارتفاع از سطح دریا حدود ۲/۹ متر است . نوشهر در کل دارای سه شهر به نام شهر نوشهر – شهر پول – شهرکجور با دو بخش کجور مرکزی  ۶ دهستان به نام های باده کجور- کالج – پنجک رستاق – خیرود کنار -زانوس رستاق و تابع کجور شهره است . بزرگترین بخش این شهرستان بخش کجور است  که حدوده دو قسمت از سه قسمت وسعت این شهرستان را به خود اختصاص داده است .

قیمت خرید ویلا در نوشهر

قیمت خرید ویلا در نوشهر شاید هیچ ارتباط مستقیمی با پیدا کردن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا نداشته باشد اما به طور مستقیم به مشتری خرید ویلا می گوید کدام مناطق متناسب با بودجه مالی او میتواند گزینه های فروش ویلا را ارائه دهد.

امکانات منطقه برای زندگی و کار

یکی دیگر از عواملی که در پیدا کردن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا تاثیر دارد تجزیه و تحلیل امکانات یک منطقه برای فراهم کردن شرایط بهتر زندگی و اشتغال است افرادیکه شغل ثابت در یک کلان شهر دارند نگرانی های اشتغال در مازندران را نخواهند داشت.اما برای ان دسته از افرادیکه به دنبال تغییر سبک زندگی و یافتن فرصت شغلی مناسب به مازندران سفر می کنند این مسئله اهمیت بیشتری دارد. بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا از نظر افرادیکه با اهداف کارو زندگی به مازندران سفر می کنند منطقی است که کیفیت صنایع و فرصت های شغلی بهتری را ارائه دهند. . از انجایی که خرید ویلا در مازندران بزرگترین سرمایه گذاری برای هر خانواده محسوب می شود ارزش خرید ملک در نوشهر را نیز باید یک فاکتور جدی در نظر بگیریم . می توان پیش بینی کرد که قسمت خرید ملک در بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا اندکی بالاتر باشد .هر اندازه ویلا به منطقه ساحلی نزدیک تر باشد قیمت خرید بیشتر خواهد بود. برای اینکه از ارزش واقعی املاک در نوشهر اگاه شوید بازار محلی املاک و مستغلات را برسی کنید قیمت هارا باهم مقایه کنید تا بتوانید بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا را انتخاب کنید .این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بحث سرمایه گذرای با خرید ویلا در شمال در میان باشد.

جاذبه های گردشگری نوشهر بسیار زیاد و متنوع هستند .بخش کجور یکی از توابع نوشهر است که در نزدیکی ان مسیر روستایی قرار دارد که شمارا به یک جاذبه گردشگری چند هزار ساله هدایت می کند . روستای کندلوس منطقه ای چهار فصل در نوشهر است.و بهرین منطقه نوشهر برای خرید ویلا چلک- ونوش نخ مازندران
(توسکاتک) لتینگان – ملکار- مزگاه است.

 

((مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو متشکل  از پرسنل مجرب و با سابقه درخشان در امر خرید و فروش ویلا -زمین-ساخت و ساز- شهرک سازی ویا هرگونه سرمایه گذاری دیگر در سطح منطقه را دارید مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو امادگی لازم جهت انجام پروژه های ذکر شده با بهترین کیفیت را دارد. امیدواریم بتوانیم در پناه خداوند متعال زمینه مناسبی را جهت سرمایه گذاری تان اعم از خرید ویلا – زمین – و … فراهم نماییم.))

 

*با تشکر شمال ویو*

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید