فروش فوق العاده و فوری زمین شهرکی در نوشهر

فروش فوق العاده و فوری زمین  شهرکی در نوشهر
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروش زمین با قیمت فوق العاده استثنایی - زمین, شهرکی

فروش  فوق العاده  و فوری زمین با بهترین قیمت در بهترین موقعیت جغرافیایی در شمال

کد :۴۰۰/۱۰۳

در نوشهر – نجارده – بند پی

قطعه ۷

 متراژ کلی این زمین : ۳۰۱ متر

 مشاعی

دارای سند تک برگ

برای اطلاعات بیشتر با این شماره با ما در تماس باشید:۰۹۳۹۰۶۷۱۰۵۳ miss rj

ادرس پیج اینستاگرام ماshom

این زمین شهرکی در بهترین منطقه نوشهر قرار دارد.نجارده/بندپی

بند پی دو ورودی دارد یکی از سمت نجارده و یکی هم از طرف مزگاه است.ورودی نجارده از توریست وخریداری را مسخ خودش می کنند .مخصوصا یه جاده مستقیم که شما را تا دل جنگل میبرد . یک زیبایی بسیار زیبا و وصف نشدنی که اکثرا خریداران زمین به دلیل این ورودی است که مجذوب این منطقه میشوند. با توجه به اینکه جنگل بندپی معروف به بامئ شهر است از این نظر شما این منطقه را نمی توانید مقایسه کنید چرا که بعد از چلک این منطقه در نوشهر بی نظیر است.

از این نظر ویلا بند پی نوشهر بورد سرمایه گذاری است .

ارزش هر ملک به مشخصات اون ملک از جمله نوساز بودن و سندار بودن و همچنین مکان ملک بستگی دارد.چرا که این ویژگی هایی ست هر خریدار ملک در اولویت  و مبنای خریدار ویلای خود قرار میدهد. اصول خرید ویلا و زمین در نوشهر با شرایی که عرض شد  بیشترین استقبال را دارد.

((مجموعه بانک اطلاعاتی املاک شمال ویو متشکل از پرسنل مجرب و با سابقه درخشان در امر خرید و فروش ملک در شمال کشور اماده ارائه هر گونه خدمتی به شما عزیزان می باشد. چنانچه قصد خرید و فروش ویلا. زمین . ساخت و ساز.شهرک سازی ویا هرگونه سرمایه گذاری دیگر در سطح منطقه را دارید مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو  امادگی لازم جهت انجام پروژه های ذکر شده با بهترین کیفیت را دارد.))

* با تشکر شمال ویو*

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید