فروش زمین ۳۴ هزار متری دامنه ایی

فروش زمین ۳۴ هزار متری دامنه ایی
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروشی 27,200,000,000ريال - جنگلی, دامنه ای, مجموعه ای
34000

کد : ۲۱۴

 

۳۴۰۰۰ متر مساحت زمین

دامنه ایی

+ بنا قدیمی

ویو ابدی دریا و جنگل

مناسب برای سرمایه گذاری

بهای ملک : متری ۸۰۰ هزار تومان

 

 

جهت کسب اطلاعات و یا بازدید از فایل های بیشتر در هر رنج قیمتی ب شماره ذیل تماس حاصل فرمایید :

۰۹۰۲۲۴۹۴۳۵۳

خانم بور

 

 • خرید زمین در شمال مستلزم شرایط خاصی میباشد و باید به شرایطی توجه کنید که دچار مشکل در سرمایه گذاری تان نشوید.

  به نکات زیر توجه کنید:

  ۱-  دار و ندار منطقه را از نظر بگذرانيد! بايد امتيازات محله را بررسي کنيد. مثلا اينکه محله داراي چه امکاناتي است و مهمتر اينکه چه امکاناتي را نياز دارد. اگر زمين يا ملک شما در مکاني واقع شده باشد که از نظر سطح دسترسي به اماکن تفريحي – ورزشي يا فرهنگي رتبه خوبي دريافت کند ارزش زمين يا ملک شما هم بي شک بالا خواهد رفت. حتي اگر بخواهيد دست به کار ساخت و ساز در زمين شويد شناخت امکانات در تعيين هدف ساخت و ساز به شما کمک خواهد کرد. يعني کمبودها راهي پيش روي شما براي انتخاب بهترين بهره برداري از زمين تان باز مي کند

  ۲-  ليست بلندبالاي خانه هاي فروشي يا اجاره اي در يک محله؛ زنگ خطر؟! اگر با يک ليست بلند بالا و غيرمعمولي از خانه هاي فروشي يا اجاره اي در يک محل روبرو شديد دو حالت وجود دارد يا اينکه يک مورد فصلي و زودگذر است و يا اينکه دايمي است و به قول معروف «اسم آن محله بد در رفته» و کسي مايل به استقرار در آنجا نيست. حتما قبل از خريد يا اجاره ملکي از اين دو حالت اطمينان حاصل نماييد.

  ۳-  با قيمت هاي روز آشنا باشيدالبته علاوه بر اينها و انتخاب مکان مناسب زمين، اگر دنبال ساخت و ساز روي زمين تان هستيد مهمترين عامل تاثيرگذار در قيمت تمام شده مسکن، مصالح ساختماني و سهم آنها در قيمت است. هر سرمايه گذاري بايد آگاه باشد که در نهايت کار، چقدر بابت مصالح بپردازد و چه مقدار از ساخت و ساز روي زمينش سود خواهد کرد. فارغ از اينکه آن ساخت و ساز داراي چه کاربري باشد (آپارتمان مسکوني، آپارتمان اداري، ورزشگاه و …).

  ۴-  کيفيت منطقه اي که شما در آن ملک يا زميني را خريداري مي کنيد، در موفقيت يا عدم موفقيت سرمايه گذاري و پيش بيني استقبال افراد و شرکت ها نسبت به اجاره يا خريد ملک شما تاثير مستقيم مي گذارد.

  در مقایسه با ویلا سرمایه گزاران قدر در امر سرمایه گزاری ملکی خرید زمین را سود آور تر است.زیرا آن ها میدانند که بیشترین دارایی غیر نقدی آن ها زمین هاییست که در تایم های مناسب و در مکان های مناسب خریداری شده است.

 • حال پیشنهاد ما به شما خرید زمین متراژ بالا + بنای قدیمی در نزدیکی سیسنگان است.

  مساحت زمین  جنگلی ۳۴۰۰۰ متر میباشد مجهز به سند ششدانگ میباشد و ادارای ویوی کامل و ابدی به دریا و جنگل است .

  در صورت رضایت به خرید زمین فوق میتوانید با شماره های ثبت شده با کارگزاران مجرب ویو تماس بگیرید و جهت بازدید هماهنگ کنید.

 

#خرید_ویلا_در_شمال#جاده_چالوس #ویلا_لاکچری #ویلا_مدرن #ویلا_ارزان #ویلا_زیر_قیمت #ویلا_ساحلی #ویلا_شهرکی #ویلا_مستقل #ویلا_جنگلی #ویلا_شمال #ویلا_نوشهر #ویلا_ویو #سونا_و_جکوزی #اجاره_شبانه #اجاره_سالیانه #رهن #چالوس #متل_قو #امیررود #ویلا_چلک #چلندر #مزگاه #سیاهرود #وازیوار #جنگل_سیسنگان #ساحل_سیسنگان #شهرک_دریابیشه #شهرک_فردوس #شهرک_پزشکان #شهرک_آکام_شهر #شهرک_آناناس #رویان #اپارتمان_نوشهر #اپارتمان_ساحلی #اپارتمان_ارزان #سرخرود #محموداباد #بابلسر #فریدونکار #زمین_دامنه_ایی #زمین_شهرکی #زمین_ساحلی #معاوضه #زیر_قیمت#زیر_قیمت#ويلا_شمال #خريد_ويلا _شمال #خريد_اقساطي #ويلا_شمال #خريد_ويلا_اقساطي_شمال #ويلا_فروشي_شمال #عکس_ويلا_شمال #قيمت_ويلا_شمال #ويلا_در_شمال #خريد_ويلا_در_شمال #خريد#اقساطي_ويلا_در_شمال #خريد_ويلا_اقساطي_در_شمال #ويلا_اقساطي_فروشي_در_شمال #ويلا_فروشي_اقساطي_در_شمال #ويلا_فروشي_در_شمال #عکس_ويلا_در_شمال #قيمت_ويلا_در_شمال #عکس_ويلا_اقساطي_در_شمال

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید