فروش زمین هکتاری

فروش زمین هکتاری
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروش زمین ساحلی - زمین هکتاری, ساحلی
18000

فروش زمین هکتاری ( ساحلی ) محدوه نوشهر

در بهترین  و برند ترین منطقه ی نوشهر . از نظر جغرافیایی منطقه ای بسیار خوش اب و هواست

کد : ۴۰۰/۳۲۲

متراژ کل زمین : ۱۸ هزار متر

دارای ۶۰ متر بر می باشد

دارای سند و مدارک کامل – قیمت عالی

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:۰۹۱۲۲۴۹۴۳۶۷ اقای گرجی پور

۰۹۳۹۰۶۷۱۰۵۳ miss rj

ادرس پیج اینستاگرام ما shomal view

 

منطقه جغرافیایی نوشهر و محدوده ان

نوشهر دارای دو مدل اب و هواست اولی اب و هوای جلگه ای معتدل مرطوب دومی کوهستانی سرد و نیمه مرطوب و استوایی است . تغییرات دما در طول ماه های مختلف شبانه روز به نسبت کم می باشد. البته در ایام تابستان شاهد هوای گرم و مرطوب در نوشهر خواهیم بود. نوشهر با موقعیت طول جغرافیا ۵۱/۳۰ درجه شمالی و ۳۶/۳۹ درجه شمالی به دریای خزر .از جنوب به رشته کوه البرز و  بلده نور از شرق به شهر رویان و از غرب به شهرستان چالوس متصل و ارتفاع از سطح دریا حدود ۲/۹ متر است.نوشهر در کل دارای سه شهر به نام شهر نوشهر – شهر پول – شهر کجور با دو بخش کجور و مرکزی ۶ دهستان به نام های بلده کجور کالج پنجک رستاق خیرود کنار زانوس رستاق و تابع کجور شهره است.

 

** برخی از مهمترین نکات برای یافتن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا در نوشهر به صورت ذیل خلاصه می شود:

قیمت خرید ویلا

قیمت خرید در نوشهر شاید هیچ ارتباط مستقیمی با پیدا کردن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا نداشته باشد اما به طور مستقیم به مشتری خرید ویلا می گوید کدام مناطق متناسب با بودجه  مالی او می تواند گزینه های فروش ویلا را ارائه دهند.

امکانات منطقه برای کار و زندگی 

بهترین منطقه برای خرید ویلا از نظر افرادیکه با اهداف کار و زندگی به مازندران سفر می کنند منطقه است که کیفیت صنایع و فرصت های شغلی بهتری را ارائه دهند تمرکز جمعیت در ان بالاتر باشد. دستمزدها و حقوق بهتر باشد و هزینه های زندگی در شرایط متعادل قرار داشته باشد.

ارزش املاک در نوشهر

ارزش خرید ملک در نوشهر را باید یک فاکتور جدی در نظر بگیرید . می توان پیش بینی کرد که قیمت خرید ملک در بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا اندکی بالاتر باشد هر اندازه ویلا به منطقه ساحلی نزدیک تر باشد قیمت خرید بیشتر خواهد بود.برای اینکه  از ارزش واقعی املاک در نوشهر اگاه شوید بازار محلی املاک و مستغلات را بررسی کنید قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نمایید تا بتوانید بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا را انتخاب کنید . این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بحث سرمایه گذاری با خرید ویلا در شمال در میان باشد.

در نظر گرفتن امنیت محله

شرایط اب و هوای

*** جاذبه های گردشگری نوشهر بسیار زیاد و متنوع هستند بخش کجور یکی از توابع نوشهر است که در نزدیکی ان مسیری روستایی قرار دارد که شما را به یک جاذبه گردشگری چند هزار ساله هدایت می کند .روستای کندلوس منطقه ی چهار فصل در نوشهر است.

 

(( مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو متشکل از پرسنل مجرب و با سابقه درخشان در امر خرید و فروش ملک در شمال کشور اماده ارائه هرگونه خدمتی به شما عزیزان می باشد .چنانچه قصد خرید و فروش ویلا – زمین – ساخت و ساز – شهرک سازی و یا هرگونه سرمایه گذاری دیگر در سطح منطقه را دارید مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو امادگی لازم جهت انجام پروژه های ذکر شده با بهترین کیفیت را دارد.امیدواریم بتوانیم در پناه خداوند متعال زمینه مناسبی را جهت سرمایه گذاری تان اعم از خرید ویلا – زمین و … فراهم نماییم.)) 

 

*با تشکر شمال ویو*

 

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید