فروش زمین هکتاری. شهرکی . ساحلی

فروش زمین هکتاری. شهرکی . ساحلی
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروش فوق العاده زمین با بهترین شرایط و امکانات - زمین هکتاری, ساحلی
18000

فروش زمین شهرکی وهکتاری در محدوده نوشهر

این زمین ساحلی ست و قواره اول ساحل قرار دارد در بهترین و لاکچری ترین منطقه نوشهر قرار دارد

این زمین برای شهرک سازی فوق العاده ست و برای سرمایه گذاری بی نظیر

با قیمتی عالی

کد :۴۰۰/۳۲۵

متراز کل زمین : ۱۸ هزار متر

دارای سند و مدارک کامل- انشعابات کامل

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید: ۰۹۱۲۲۴۹۴۳۶۷ اقای گرجی پور

۰۹۳۹۰۶۷۱۰۵۳ miss rj

ادرس پیج اینستاگرام ما shomal-view

شمال ایران نوشهر

برخی از مهمترین نکات برای یافتن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا در شمال به صورت زیر خلاصه شده :

قیمت خرید ویلا در نوشهر 

قیمت خرید ویلا در نوشهر هیچ ارتباط مستقیمی با پیدا کردن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا نداشته . اما به طور مستقیم به مشتری خرید ویلا می گوییم کدام مناطق متناسب با بودجه مالی او می تواند گزینه های فروش ویلا را ارائه دهند.

امکانات منطقه برای زندگی و کار 

یکی دیگر از عواملی که در پیدا کردن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا تاثیر دارد تجزیه و تحلیل امکانات یک منطقه برای فراهم کردن شرایط بهتر زندگی و اشتغال است افرادی که شغل ثابت دارند در یک کلان شهر دارند نگرانی های اشتغال در مازندران را نخواهند داشت . اما برای ان دسته از افرادی که به دنبال تغییر سبک زندگی یافتن فرصت شغلی مناسب به مازندران سفر کنند این مسئله اهمیت بیشتری دارد. بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا از نظر افرادی که با اهداف کار و زندگی به مازندران سفر کنند منطقی است که کیفیت صنایع و فرصت های شغلی بهتری را ارائه دهند. تمرکز جمعیت در ان بالاتر باشد دستمزها و حقوق بهتر باشد و هزینه های زندگی در شرایط متعادل قرار داشته باشد.

ارزش املاک در نوشهر

از انجایی که خرید یک ویلا در مازندران بزرگترین سرمایه گذاری برای هر خانواده محسوب می شود ارزش خرید ملک در نوشهر را نیز باید یک فاکتور جدی در نظر بگیرید. می توان پیش بینی کرد که قیمت خرید ملک در بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا اندکی بالاتر باشد هر اندازه ویلا به منطقه ساحلی نزدیک تر باشد قیمت خرید بیشتر خواهذ بود. برای اینکه از ارزش واقعی املاک رد نوشهر اگاه شوید بازار املاک و مستغلات را بررسی کنید .قیمت ها را با یکدیگر مقایسه نمایید تا بتوانید بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا را انتخاب کنید این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند  که بحث سرمایه گذاری با خرید ویلا در شمال در میان باشد.

در نظر گرفتن امنیت محله

یکی از مهمترین نکاتی برای خرید ویلا در نوشهر باید به ان توجه داشته باشید بحث امنیت محله است . قطعا تمایل ندارید که ویلایی را در منطقه خریداری کنید اما ان منطقه نا امن باشد یا هر زمان احتمال ورود سارقان به ویلا وجود داشته باشد . باید تحقیقات خود را در یک منطقه در نوشهر برای خرید ویلا در نوشهر کامل کنید.

شرایط اب و هوایی 

بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا منطقه ای ست که بهترین شرایط اب و هوایی را داشته باشد حتی در فصل پر باران پاییز و زمستان که میزان بارندگی در مازندران به حداکثر خود می رسد بهترین مناطق نوشهر جزو زیباترین محله ها دسته بندی می شوند اگر منطقه ای را در نوشهر برای خرید ویلا در شمال انخاب کردید حتما به شرایط اب و هوایی ان دقت داشته باشید تا بتوانید بهتر زندگی کنید.

*** جاذبه های گردشگری نوشهر بسیار زیاد و متنوع هستند . بخش کجور یکی از توابع نوشهر است که در نزدیکی ان مسیری روستایی قرار دارد که شما را به یک جاذبه گردشگری چند هزار ساله هدایت مکی کند . روستای کندلوس منطقه ای چهار فصل در نوشهر است .

بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا 

چلک – ونوش – نخ مازندران ( توسکاتک)- لتینگان – ملکار – مزگاه – سیاهرود

سنخن پایانی 

واقعیت این است که یافتن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا تحت تاثیر یک سری عوامل قرار دارد . از نظر خانواده ها ویلا ها ویژگی های متفاوتی دارند. هر مشتری طبق سلیقه و نیاز خود یک ویلا را انتخاب می کند. مناطق نوشهر که در این مطلب به ان اشاره کردیم همگی از بهترین و پر بازدیدترین مناطق در این شهر هستند که مشتریان برای خرید ویلا ان ها را انتخاب می کنند مناطق زیبای سیسنگان- روستای ونوش – منطقه چلک بسیار محبوب و پر طرفدار هستند.

 

((مجموعه اطلاعاتی  املاک شمال ویو متشکل از پرسنل مجرب و با سابقه درخشان در امر خرید و فروش ملک در شمال کشور اماده ارائه هر گونه خدمتی به شما عزیزان می باشد. چنانچه قصد خرید و فروش ویلا – زمین – ساخت و ساز – شهرک سازی و یا هرگونه سرمایه گذاری دیگر در سطح منطقه را دارید مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو امادگی لازم جهت انجام پروزه های ذکر شده با بهترین کیفیت را  دارد. امیدواریم بتوانیم در پناه خداوند متعال زمینه مناسبی را جهت سرمایه گذاری تان اعم از خرید ویلا- زمین و… فراهم نماییم .))

*با تشکر شمال ویو*

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید