فروش زمین هکتاری با قیمتی استثنایی

فروش زمین هکتاری با قیمتی استثنایی
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
- جنگلی, زمین, شهرکی
1000

فروش زمین  جنگلی (هکتاری) – محدوده نوشهر

کد : ۴۰۰/۳۱۸

برای شهرک سازی عالی – ویو جنگل فوق العاده – منطقه و اب و هوای بینظیر

سند و مدارک کامل

قیمتی فوق العاده

برای اطلاعات بیشتر باد ما در تماس باشید: ۰۹۱۲۲۴۹۴۳۶۷ اقای گرجی پور

۰۹۳۹۰۶۷۱۰۵۳ miss rj

ادرس پیج اینستاگرام ما shomal-view

 

نوشهر و محدوده های نوشهر

برخی از مهمترین نکات برای یافتن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا در شمال به صورت زیر خلاصه می شود:

۱-قیمت خرید ویلا در نوشهر

قیمت خرید ویلا در نوشهر شاید هیچپ ارتباط مستقیمی با پیدا کردن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا نداشته باشد . اما به طور مستقیم به مشتری خرید ویلا می گوید کدام مناطق متناسب با بودجه مالی او می تواند گزینه فروش ویلا را ارائه دهند.

۲-امکانات منطقه برای زندگی و کار

یکی دیگر از عواملی که در پیدا کردن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا تاثیر دارد تجزیه و تحلیل امکانات یک منطقه برای فراهم کردن شرایط بهترین زندگی و اشتغال است .افرادیکه شغل ثابت در یک کلان شهر دارندنگرانی های اشتغال در مازندران را نخواهند داشت . اما برای ان دسته از افرادیکه به دنبال تغییر سبک زندگی یافتن فرصت شغلی مناسب به مزندران سفر میکنند این مسئله اهمیت بیشتری دارد. بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا از نظر افرادی که با اهداف کار و زندگی به مازندران سفر می کنند منطقه ای است که کیفیت صنایع و فرصت های شغلی بهتری را ارائه دهند . تمرکز جمعیت در ان بالاتر باشد دستمزدها و حقوق بهتر باشد و هزینه های زندگی در شرایط متعادل قرار داشته باشد.

۳-ارزش املاک در نوشهر 

از انجاییکه خرید ویلا در مازندران بزرگترین سرمایه گذاری برای هر خانواده محسوب می شود ارزش خرید ملک در نوشهر نیز باید یک فاکتور جدی در نظر بگیرد . می توان پیش بینی کرد که قیمت خرید ملک در بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا اندکی بالاتر باشد هر اندازه ویلا به منطقه ساحلی نزدیک تر باشد قیمت خرید یبشتر خواهد بود. برای اینکه از ارزش واقعی املاک در نوشهر اگاه شوید .بازار محلی املاک  و مستغلات را برسی کنید قیمتها را با یکدیگر مقایسه نمایید تا بتوانید بهرین منطقه نوشهر برای خرید ویلا را انتخاب کنید .این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بحث سرمایه گذاری با خرید ویلا در شمال در میان باشد.

۴-در نظر گرفتن امنیت محله 

یکی از مهمترین نکاتی که برای خرید ویلا در نوشهر باید به ان توجه داشته باشید بحث امنیت محله است .قطعا تمایل ندارید که ویلایی را در منطقه خریداری کنید اما ان منطقه ناامن باشد یا هر زمان احتمال ورود سارقان به ویلا وجود داشته باشد .باید تحقیقات خود را در یک منطقه در نوشهر برای خرید ویلا کامل کنید.

۵-شرایط اب و هوا

بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا منطقه ای است که بهترین شرایط اب و هوایی را داشته باشد. حتی در فصل پر باران پاییز و زمستان که میزان بارندگی در مازندران به حداکثر خود می رسد .بهترین مناطق نوشهر جزو زیباترین محله ها دسته بندی می شوند. اگر منطه ای را در نوشهر برای خرید ویلا در شمال انتخاب کرده اید حتما به شرایط اب و هوایی ان دقت داشته باشید تا بتوانید بهتر زندگی کنید.

جاذبه ای گردشگری نوشهر بسیار زیاد و متنوع هستند .بخش کجور یکی از توابع نوشهر است که در نزدیکی ان مسیری روستایی قرار دارد که شما را به یک جاذبه گردشگری چند هزارساله هدایت می کند .روستای کندلوس منطقه ای چهار فصل در نوشهر است

۶-بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا 

چلک- ونوش – نخ مازندران  توسکاتک – لتینگان – ملکار – مزگاه

سخن پایانی

واقعیت این است که یافتن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا تحت تاثیر یک سری عوامل قرار دارد . از نظر خانواده ها ویلاها ویزگی های متفاوتی  دارند. هر مشتری طبق سلیقه و نیاز خود یک ویلا را انتخاب می کند . مناطق نوشهر که در این مطلب به ان اشاره کردیم  همگی از بهترین و پر بازدیدترین منطق در این شهر هستند که مشتریان برای خرید ویلا ان ها را انتخاب می کنند .منطق جذاب سیسنگان روستای ونوش و منطقه چلک بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.

 

((مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو متشکل از پرسنل مجرب و با سابقه درخشان در امر خرید و فروش ملک در شمال کشور اماده ارائه هرگونه خدمتی به شما عزیزان می باشد . چنانچه قصد خرید و فروش ویلا – زمین – ساخت و ساز – شهرک سازی – ویا هرگونه سرمایه گذاری دیگر در سطح منطقه را دارید مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو امادگی لازم جهت انجام پروژه های ذکر شده با بهترین کیفیت را دارد. امیدواریم بتوانیم در پناه خداوند متعال زمینه مناسبی را جهت سرمایه گذاری تان اعم از خرید ویلا – زمین و… فراهم نماییم .))

 

* با تشکر شمال ویو *

 

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید