سد زیبای الیمالات

سد زیبای الیمالات
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو

در نزدیکی چمستان استان سر سبز مازندران، طبیعتی شگفت انگیز و بی نظیر با دریاچه ای در میان جنگل وجود دارد که میزبان گردشگران مختلف از اقصی نقاط سرزمین ایران است. دریاچه الیمالات در دل جنگل کشپل شهرستان نور قرار گرفته است و به همین علت مناظری شگفت انگیز و تکرار نشدنی را بوجود آورده است که تنها چشم، توان درک آن را دارد.

دریاچه الیمالات در ارتفاع ۱۲۵ متری از سطح دریا قرار گرفته است و گردشگاه مناسب و دلچسب برای گردشگران است. این تفرجگاه به سد خاکی الیمالات نیز شهرت دارد.
دریاچه الیمالات به دلیل قرار گرفتن در میان جنگل، آب و هوای مناطق استوایی را برای شما تداعی می‌کند. بخشی از مسیر دسترسی به دریاچه سد خاکی الیمالات از میان جنگل و درختان سر به فلک کشیده می‌گذرد و چشم‌ اندازهایی بی‌نظیر را برای گردشگرانی که به این منطقه و طبیعت بکر سفر میکنند بوجود می آورد.
این دریاچه زیبا و شگفت انگیز در ایام تعطیلات بخصوص فصول بهار و تابسـتان یکی از پرگردشگرترین مکان تفریحی در استان مازندران است. شما وقتی برای اولین ‌بار بعد از پیمودن و دور زدن در جاده ‌ای پر درخت به دریاچه الیمالات می ‌‌رسید شکوه طبیعت شگفت انگیز آن، شما را می‌ گیرد و باورتان نمی ‌شود که با چنین منظره ‌ای بکری روبرو هستید.

نقشه ملک

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید