زمین هکتاری با ویو عالی و جنگلی ابدی

زمین هکتاری  با ویو عالی و  جنگلی ابدی
مازندران -نوشهر حسن آباد روبروی شهرک هنر دریا گروه مشاورین املاک ویلاویو
فروش فوق العاده زمین با بهترین شرایط و امکانات - زمین هکتاری
13000

زمین هکتاری جنگل جلگه ای  با ویو بی نظیر جنگلی در دل طبیعت

محدوده نوشهر

 

کد : ۴۰۰/۳۱۷

متراز کل زمین : ۱۳۰۰۰ متر

انشعابات کامل- سند و مدارک کامل

ویو عالی سمت کوه و جنگل – در منطقه خوش اب و هوای شمال فوق العاده عالی و محیطی ارام

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید : ۰۹۱۲۲۴۹۴۳۶۷ اقای گرجی پور

۰۹۳۹۰۶۷۱۰۵۳ MISS RJ

ادرس پیج اینستاگرام ما SHOMAL-VIEW

منطقه ی جغرافیایی در نوشهر و محدوده های اطرف

نوشهر دارای دو مدل اب و هوست .اولی اب و هوای جلگه ای معتدل و مرطوب دومی کوهستانی سرد و نیمه مرطوب و استوایی است .

نوشهر با موقعیت طول جغرافیا ۵۱/۳۰ درجه شمالی و ۳۶/۳۹ درجه شمالی به دریای خزر .ازجنوب به رشته کوه البرز و بلده نور . از شرق به شهر رویان و از غرب به شهرستان چالوس متصل و ارتفاع از سطح دریا حدود ۲/۹ متر است.نوشهر در کل دارای سه شهر به نام شهر نوشهر – شهر پول – شهر کجور با دو بخش مرکزی – ۶ دهستان به نام های بلده – کجور – کالج – پنجک رستاق – خیرود کنار – زانوس رستاق و تابع کجور شهره است . بزرگترین بخش این شهرستان بخش کجور  می باشد .که حدود دو قسمت از سه قسمت وسعت خاک این شهرستان را به خود اختصاص داده است .

***  برخی از مهمترین نکات برای یافتن بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا در شمال به صورت زیر خلاصه می شود:

۱-قیمت خرید ویلا در نوشهر

۲-امکانات منطقه برای زندگی و کار

۳-ارزش املاک در نوشهر

از انجاییکه خرید یک ویلا در مازندران بزرگترین سرمایه گذاری برای هر خانواده محسوب می شود ارزش خرید ملک در نوشهر را نیز باید یک فاکتور جدی در نظر بگیرید .می توان پیش بینی کرد که قسمت خرید ملک در بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا اندکی بالاتر باشد . هر اندازه ویلا به منطقه ساحلی نزدیک تر باشد قیمت خرید بیشتر خواهد بود . برای اینکه از ارزش واقعی املاک در نوشهر اگاه شوید بازار محلی املاک و مستغلات را برسی کنید .قیمت ها را بایکدیگر مقایسه نمایید تا بتواید بهترین منطقه نوشهر برای خرید یک ویلا را انتخاب کنید این مسوله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بحث سرمایه گذاری با خرید ویلا در شمال در میان باشد.

۴- در نظر گرفتن امنیت محله

۵-شرایط اب و هوایی

 

*** جاذبه های گردشگری نوشهر بسیار زیاد و متنوع هستند بخش کجور یکی از توابع نوشهر است که در نزدیکی ان مسیری روستایی قرار دارد که شما را به یک جاذبه گردشگری چند هزار ساله هدایت می کند . روستای کندلوس منطقه ای چهار فصل در نوشهر است .

بهترین منطقه نوشهر برای خرید ویلا

چلک- ونوش – نخ مازندران ( توسکاتک)- لتینگان – ملکار – مزگاه – سیاهرود

 

(( مجموعه اطلاعاتی املاک شمال ویو متشکل از پرسنل مجرب و با سابقه درخشان در امر خرید و فروش ملک در شمال کشور اماده ارائه هرگونه خدمتی به شما عزیزان می باشد .چنانچه قصد خرید و فروش ویللا – زمین – ساخت و ساز – شهرک سازی – و یا هرگونه سرمایه گذاری دیگر در سطح منطقه را دارید مجموعه اطلاعاتی املاک شمال یو امادگی لازم جهت انجام پروژه های ذکر شده با بهترین کیفیت را دارد. امیدواریم بتوانیم در پناه خداوند متعال زمینه مناسبی را جهت سرمایه گذاریتان  اعم از خرید ویلا – زمین و… فراهم نماییم.))

 

*با تشکر شمال ویو*

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید